Paulina Remer
Kategoria:

Uczniowie klas piątych wzięli udział w warsztatach z projektu "BILINGUA - EINFACH MIT DEUTSCH" Die Sprachanimationen (Bilingua - łatwiej z niemieckim. Animacje językowe), prowadzonych przez Panią Barbarę Chyłka

Wykazali się dużą znajomością słówek, rozumieniem tekstów słuchanych  a także wykonywali liczne zadania z wielkim zaangażowaniem.

Było mnóstwo emocji - oczywiście tych jak najbardziej pozytywnych :) 

Drodzy uczniowie, dziękuję Wam za wspaniałą pracę!

Aleksandra Kociołek
Kategoria:

Uczeń klasy 6d – Tymek, z własnej inicjatywy przeprowadził wywiad z dziadkiem – pszczelarzem. W rozmowie został poruszony temat ochrony środowiska i zmiany klimatu. Wysłuchajcie interesującej konwersacji, która została okraszona fotografiami wsi i wspólnymi chwilami dziadka z wnuczkiem.

 

FILM

 

Agnieszka Birecka
Kategoria:
Nasi uczniowie najlepsi w gminie!
W 6 konkursach przedmiotowych zajęli miejsca na podium. W konkursie historycznym nie mieli sobie równych - wszystkie 3 miejsca należały do naszych uczniów z 6, 7 i 8 klasy.
Bezkonkurencyjny w tym roku okazał się Natan Cyunel, który nie tylko zdobył 1 miejsce w konkursie języka angielskiego na etapie miejsko-gminnym, ale otrzymał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!
 
 
Władysława Migała
Kategoria:

Po raz kolejny uczniowie klasy 2a rozwiązywali zadania ekologiczne  z Photonem. Tym razem Photon podczas spaceru po lesie odkrył wysypisko śmieci i rozpalone ognisko.  Spotkał też krzyczące w lesie dzieciaki i chłopca, który niszczył mrówkom ich dom. Uczniowi doprowadzili Photona do niebezpiecznych miejsc i pomogli usunąć zagrożenia. Brawo 2a!

Podkategorie