Agnieszka Birecka
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z historią samochodów przedstawioną przez klasę 6b po lekturze książki 'The story of cars'. Dla fascynatów motoryzacji i pięknych zdjęć przedstawiających pierwsze samochody. Uczniowie włożyli w to naprawdę dużo pracy.

(uwaga: trzeba być zalogowanym do office365, aby oglądać prezentację)

Agnieszka Birecka
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z historią samochodów przedstawioną przez klasę 6c po lekturze książki 'The story of cars'. Dla fascynatów motoryzacji i pięknych zdjęć przedstawiających pierwsze samochody. Uczniowie włożyli w to naprawdę dużo pracy.

(uwaga: trzeba być zalogowanym do office365, aby oglądać prezentację)

Karolina Tomaszewska
Kategoria:

Fryderyk Chopin to jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów i pianistów.  W akcie chrztu Chopina znajduję sie informcja, że urodziła sie 22 lutego 1810 roku w Żelazowej Woli. Rodzina Frycka jako właściwą podawała datę 1 marca. Obecnie uznaje się obie daty. Dzięki temu przez cały tydzień między 22 lutego a 1 marca odbywają sie liczne koncerty i imprezy muzyczne upamiętniające postać wybitnego twórcy. 

Wykonaj krótki Quiz

Sprawdź co wiesz na temat życia i twórczości Fryderyka.

Agnieszka Birecka
Kategoria:

Uczniowie należący do koła programistyczno-robotycznego mieli okazję uczestniczyć w piątek w warsztatach modelowania 3D. Projektowali swoją wymarzoną szkołę w programie tinkercad. Inicjatywa wynikła stąd, że uczniowie chcieliby poszerzyć w przyszłym roku swoje umiejętności o druk 3D. Trzymajcie za nich kciuki :)

 

Aleksandra Kociołek
Kategoria:

Zapraszamy do obejrzenia 4. i ostatniej odsłony rozmów z autorami tekstów w naszej książce.

Epicko? Lirycznie? Ta młodzież jest nie tylko epicka, jest wręcz nieziemska. W chwilach, w których szkoły ,,biją się o ucznia", my się nie bijemy, my wspieramy i jesteśmy z obecnym - pisarze, artyści, ścisłowcy, sportowcy. Co drugi to lepszy, co drugi to indywidualista ze swoimi marzeniami, a my ich wspieramy.

 

Podkategorie