Władysława Migała

Przed nauczaniem zdalnym udało się nam zrobić piękne zajączki - symbol wiosny i Świąt Wielkanocnych. Niestety na pisanki brakło nam czasu.

Władysława Migała

Choć trudno w to uwierzyć WIOSNA już jest! Uczniom Jedyneczki udało się Ją spotkać na ostatnich klasowych spacerach:)

Małgorzata Witos

Witamy  w naszej szkolnej bibliotece!

Nasi pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. Zanim jednak uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, dowiedzieli się jak należy dbać o książki oraz odgadywali bajkowe zagadki. W ramach kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” otrzymali: kreatywny alfabet, „Pierwsze abecadło” – antologię tekstów polskich autorów dziecięcych oraz broszurę informacyjną dla rodziców: „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem”. Następnie przyszedł czas na wypożyczenie pierwszej książeczki -w tym momencie radość nowych czytelników była ogromna.

Władysława Migała

Do prawdziwego teatru mamy teraz daleko. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Uczniowie klasy 2a samodzielnie wykonali piękne kukiełki i próbowali swoich sił na scenie naszego klasowego teatrzyku..  Niektóre dialogi były bardzo ciekawe . Brawo Wy!