Jolanta Kowalik-Kulig

W atmosferze przyjaźni, koleżeństwa dzieci w świetlicy wykonywały niespodzianki walentynkowe dla swoich sympatii - serduszka ze styropianu, masy solnej, laurki. Odbył się też konkurs na najładniej pomalowaną kartkę walentynkową.

Jolanta Kowalik-Kulig

Z okazji Święta Pluszowego Misia, w świetlicy zorganizowano jego urodzinki.Było mnóstwo kilkudniowych przygotowań, by w końcu usiąść przy stole pełnym niespodzianek: portretów misia, tortów, słodkości wykonanych przez same dzieci. Przyjęcie umilała muzyka i tańce z balonikami.

Jolanta Kowalik-Kulig

Dzień Kota był okazją do wykonania przez dzieci różnych portretów kotów. A były też koty dla taty.

Jolanta Kowalik-Kulig

Dzieci w świetlicy uczciły Święto Niepodległości wykonując patriotyczne malowanki, portrety Józefa Piłsudskiego, flagi, kwiatki w narodowych barwach.

Jolanta Kowalik-Kulig

Przez dwa tygodnie dzieci w świetlicy pracowały nad projektem makiety jesiennego lasu.

Wykazały się przy tym swoją kreatywnością, planując i wykonując postaci - mieszkańców lasu, ich domy i różnokolorowe drzewa.

Jolanta Kowalik-Kulig

Suszenie kwiatków, z których wykonano laurki, zakładki do książek - to niespodzianki dla naszych nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela.