Piotr Kędroń

Drodzy Uczniowie, Rodzice, zgodnie z wytycznymi MEN i MZ nie możemy w tym roku spotkać się z Wami na uroczystym apelu. Ale i tak spotkamy się... na pierwszym w historii zakończeniu zajęć dydaktycznych online! Jest to duże wyzwanie ;-)
Wydane zalecenia nie pozwalają na spotkania całych klas z wychowawcami. A nam zależy na waszym bezpieczeństwie, stąd przygotowaliśmy możliwość osobistego odebrania świadectwa od wychowawcy.

Szczegóły w zakładce Informacje

.

Joanna Barczewska

Zanieczyszczenia powietrza zagrożeniem dla współczesnego Świata.

W ramach lekcji nauki zdalnej w klasach siódmych przeprowadziłam mini konkurs na najciekawszą prezentację. Konkurs skierowany był do uczniów chętnych, którym losy Naszej Planety nie są obojętne. Uczniowie, którzy nadesłali swoje prace zostali nagrodzeni ocenami celującymi. Poniżej przedstawiam artykuły uczniów.

Bartosz Szeremeta, klasa 7b - artykuł

Natalia Bromblik, klasa 7a - artykuł

Zachęcam do obejrzenia filmu.

Elżbieta Sarzyńska

Ewa Mochoń

Dzisiaj chętni uczniowie z klas piątych wzięli udział w lekcji online z udziałem specjalnego gościa. Pani Joanna uczestniczyła w naszej lekcji geografii w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Zaproś mnie na swoją lekcję” . Nauczyła nas jak prawidłowo wykonać lapbooka oraz wykorzystać go na lekcji.  Podsunęła  nam  jeszcze inne ciekawe pomysły, które na pewno wykorzystamy.