Joanna Barczewska
Kategoria:

 


 
W listopadzie miłośnicy informatyki brali udział w międzynarodowym konkursie informatycznym. W tym samym czasie, tysiące uczniów z innych krajów, rozwiązywało takie same zadania online, a wśród nich i nasza reprezentacja. Troje uczniów uzyskało bardzo dobre, wysokie wyniki, i choć zabrakło punktów do wyróżnienia, to my ich wyróżniamy ;) Kacper Duchnowski, Zuzia Alich i Ania Kwoka - bardzo ładne wyniki, gratulujemy!
 
 
Joanna Barczewska
Kategoria:

 

 

13 grudnia miłośnicy Counter-Strike spotkali się na popołudniowych rozgrywkach. Niestety, jak to trzynastego w piątek ;) pech dawał o sobie znać. Pomomo tego rozgrywki kultowej gry do końca były zacięte i udało się nam wyłonić zwycięzców. Nowa forma rywalizacji cieszy się coraz większym zainteresowaniem, może w naszym gronie są przyszli zawodnicy mistrzostw e-sportowych :)  

 
Joanna Barczewska
Kategoria:
 
Starsi uczniowie w ramach Tygodnia Kodowania programowali gry zręcznościowe. Sprawiło im to wiele frajdy - definiowanie własnych zmiennych, zmiana tła w zależności od liczby punktów ;)
 
To pograjmy ;) Next level!!!
 
Joanna Barczewska
Kategoria:
Wśród prawie 80 000 odwiedzających największe targi gier komputerowych, w tej częśći Europy, znaleźli się również uczniowie naszej szkoły :) W tym roku było ponad 1 500 stanowisk, a śród nich strefy konkursowe, gameowe i hardwarowe. Mogliśmy obejrzeć rozgrywki ligi esportowej, pograć w najnowsze gry, np. Cyberpunka, przetestować VR, symulatory, najnowsze konsole i kontrolery. Wsród tłumu spotkaliśmy wielu cosplayerów, a w strefie Stars4Fans youtuberów :) Jeden dzień to zdecydowanie za mało, aby nacieszyć się gameowym sprzętem. Na wyjazd pojechaliśmy z kolegami i koleżankami głuchołaskiego Zespołu Szkół. Pozdrawiamy ;) 
 
Joanna Barczewska
Kategoria:

Dołączamy do akcji Fundacji Orange, która zachęca do zmiany Internetu, a przede wszystkim do reagowania na hejt - kiedy go doświadczamy, jesteśmy świadkami lub, co gorsze, sami się wciągamy. Załóż pomarańczową sznurówkę, symbol akcji #jestnaswiecej i pokaż, że nie jesteś obojętny krzywdzeniu w sieci, a Internet może być przyjazny. Uczniowie starszych klas już biorą udział w zajęciach i noszą sznurówki, dołącz i ty. Zajrzyj tu jestnaswiecej.pl