Piotr Kędroń

W najbliższych trzech dniach próbnego egzaminu ósmoklasisty od godziny 910 będą w odnośniku egzamin (zakładka e-learning) umieszczone arkusze i karta odpowiedzi. Jeśli serwery Centralnej Komisji Egzaminacyjnej będą przeciążone to godzina udostepnienia arkusza może być późniejsza (np. 915, 920). Od godziny 900 uczniowie sprawdzają odnośnik egzamin. Proszę go odświeżyć w przeglądarce internetowej.

Każdy uczeń koduje kartę odpowiedzi i odsyła ją mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca powinna być wysłana z maila szkolnego, który stanowi login do pakietu Office 365 (szkoły w chmurze) z programu Outlook. W odnośniku egzamin będzie podany czas odsyłania arkusza odpowiedzi.
Czas pracy z poszczególnymi arkuszami:

• 30 marca (poniedziałek) – język polski: 120 minut lub 180 minut dla uczniów z dostosowaniami
  • 31 marca (wtorek) – matematyka:  100 minut lub 150 minut dla uczniów z dostosowaniami
  • 1 kwietnia (środa) – język angielski: 90 minut lub 135 minut dla uczniów z dostosowaniami