Marta Węgiel

Jeszcze przed nauczaniem zdalnym chętni uczniowie z klas 4a, 4b, 5b i 6d wzięli udział w Internetowym i Interaktywnym Konkursie  „Maks Matematyczny”.  Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązywanie 2 zadań w formie internetowych gier matematycznych.

Mimo, iż zadania nie należały do łatwych i nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w kraju i województwie:

JAKUB DWORAK – zajął I miejsce w województwie i 53 miejsce w kraju, a w nagrodę uzyskał bezpłatny udział w przyszłorocznej edycji konkursu

PAULINA BĘDZMIROWSKA– zajęła 5 m. w województwie i 140 w kraju, jako nagrodę otrzyma czasopismo Logi-Mix.

Pozostali uczniowie: Filip Będzmirowski, Marcel Kotula, Maja Pióro, Natan Fronczyk, Ewa Oszust, Bruno Mordarski, Artur Kulpa, Lena Zdunkiewicz, Mateusz Winiarski i Dawid Cempel otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Wszystkim uczniom dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do zmierzenia się z grami matematycznymi w przyszłym roku szkolnym