Dzisiaj w naszej szkole dzięki zaangażowaniu samorządu uczniowski oraz grupy nauczycieli, a przede wszystkim przy wsparciu uczniów z klasy 7E odbyły się uroczyste wybory na "Dziewczyne i Chłopaka na MEDAL" organizowane w dwóch kategoriach:

*Uczniów i uczennic klas 4-6

*Uczniów i uczennic klas 7-8

W rywalizacji wzięło po dwóch przedstawicieli z każdej klasy - chłopak i dziewczyna!

Oby uzyskać tytuł "Dziewczyny i Chłopaka na medal" nasi uczestnicy musieli wziąć udział w wielu ciekawych i zabawnych wyzwaniach jakie zaproponował im samorząd uczniowski, m.in: wiązanie krawata przez dziewczęta, układanie fryzur dziewczętą przez chłopaków, obieranie marchewki czy jedzenie ptysia bez użycia rąk !

Zarówno uczestnicy jak i widzowie bawili się świetnie, a my w ten sposób świętowaliśmy Dzień Chłopaka oraz Dzień Dziewczyny!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

Z klasy 8B - Patryk i Amelia   oraz z klasy 6A - Kuba i Weronika