Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Paweł Pieróg
Za nami również SPORTOWA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO czyli pierwsze zawody z ramienia Szkolnego Związku Sportowego!
Tym razem nasi uczniowie stanęli do rywalizacji w ramach Mistrzostw Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które już tradycyjnie odbywały się w lasach nieopodal "Złotych Ścieżek"!
Z przyjemnością informujemy z frekwencja w trakcie zawodów dopisała zaś reprezentanci "Jedyneczki" stanęli na wysokości zadania!

W kategorii Igrzysk Dzieci (roczniki 2008 i młodsi) zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt nasze drużyny uplasowały się na 1 miejscach i wywalczyły awans do zawodów powiatowych 🔥🔥🥇🥇 👏👏
Warto dodać iż w kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały aż dwie sztafety - drugi skład po zaciętym boju uplasował się na 4 miejscu 👏👏🔥

W kategorii Igrzysk Młodzieży (roczniki 2006,2007) bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna chłopców która podobnie jak młodsi koledzy i koleżanki uplasowali się na 1 miejscu 🥇🔥👏 , zaś nasza reprezentacja dziewcząt po dzielnej walce ukończyła zmagania na 2 miejscu w gminie ulegając jedynie PSP nr 3 w Głuchołazach 🥈🔥👏!
Tym samym drużyna chłopców uzyskała awans do etapu powiatowego!

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom bardzo dobrych występów na początek sportowych zmagań w roku szkolnym i trzymamy kciuki za występy na etapie powiatowym!👍👍

P.S. Oby taka frekwencja dopisywała przez cały rok szkolny !