Ewa Mochoń

15 uczniów naszej szkoły w  ramach projektu e-Twinning  przez 17 dni rozwiązywało różnego rodzaju zagadki, rebusy, konkursy geograficzne, odgadując miejsca, w których przebywa Święty Mikołaj na wakacjach.  W tej rywalizacji liczyła się przede wszystkim wiedza  ale również umiejętność logicznego myślenia i szybkość.

W poniedziałek odbyła się runda finałowa grywalizacji „Gdzie jest Święty Mikołaj na wakacjach?”. Spośród 320 uczniów z całej Polski do finału zakwalifikowały się 84 osoby. Wśród nich aż 5 uczniów naszej szkoły.  Z radością informujemy, że wśród 10 najlepszych osób, którzy otrzymali tytuł laureata znalazł się uczeń klasy 6 c – Jakub Malarczyk.

Oprócz klasyfikacji indywidualnej, prowadzony był również ranking szkół i drużyn. Jako szkoła zajęliśmy 13 miejsce na 42 placówki. Natomiast  najlepszą drużyną  okazała się klasa 6 c, zajmując w rankingu 4 miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim Jakubowi.