8 Lutego w Hali Sportowej Gminnego ośrodka sportu i rekreacji w Głuchołazach odbywały się gminne eliminacje w koszykówce dziewcząt.
Do rywalizacji już tradycyjnie stanęły 3 reprezentacje:
* Szkoły Podstawowej nr 1 w Głuchołazach
* Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach
* Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuchołazach

Z tytułu iż większość uczestniczek to dziewczęta trenujące na codzień w MUKS Chrobry Basket Głuchołazy to poziom zawodów był bardzo wysoki.

Nasze dziewczęta rozegrały bardzo dobry mecz z PSP 2 i pewnie wygrały pierwszy pojedynek . W drugim meczu z PSP 3 musieliśmy uznać zdecydowaną wyższość rywalek. Jedno zwycięstwo i jedna przegrana - z takim bilansem kończymy turniej i plasujemy się na 2 miejscu w gminie !

SKŁAD DRUŻYNY : KOT WIKTORIA, BROMBLIK NATALIA, NIEDOJADŁO KAROLINA, SKRZYPCZAK PATRYCJA, ANIOŁEK AMELIA, HYRA NIKOLA, KISIEL OLIWIA, SZELĄG EMILIA, BUSKA AMELIA, KAWKA VANESSA

OPIEKUN : JOANNA WALCZAK

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia w kolejnych dyscyplinach sportu - tuż po feriach Mistrzostwa Gminy w Siatkówce dziewcząt!