6 Lutego w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Nysie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) w Koszykówce Chłopców.

Do rywalizacji tym razem stanęły 3 reprezentacje:

* Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach

* Szkoła Podstawowa nr 1 w Głuchołazach

oraz gospodarz turnieju * Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie

Uczniowie naszej szkoły w swoim pierwszym meczu bardzo dobrze poradzili sobie z lokalnym rywalem i wygrali mecz z PSP 2 w Głuchołazach. Niestety słaba postawa w obronie nie pozwoliła na odniesienie zwycięstwa nad gospodarzem turnieju i ostatecznie przegrywamy mecz z PSP 10 w Nysie.

SKŁAD : Jakub Zachara, Patryk Olchawa, Mateusz Sokołowski, Bartosz Szeremeta, Jakub Grabowiecki, Natan Czyżewski, Damian Jankowski, Kamil Rozkocha, Kamil Broniarski, Dawid Lejczak

Opiekun: Lesław Burza

Na turnieju zajmujemy w końcowym rozrachunku 2 miejsce w powiecie i niestety odpadamy z dalszej rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów, trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnych dyscyplinach sportu!

Już w ta sobotę:

*Mistrzostwa Gminy w Koszykówce Dziewcząt (klasy 7-8) o 9.00 w hali GOSIR

* Mistrzostwa Gminy w Siatkówce chłopców (klasy 7-8) w hali PSP 2 w Głuchołazach również o godzinie 9.00

Powodzenia !