5 Lutego w Hali Sportowej szkoły podstawowej w Otmuchowie rozegrany został Finał Powiatowy w Mini-koszykówce Chłopców w ramach Szkolnych Igrzysk Dzieci.

W turnieju brały udział 3 drużyny:
*Szkoła Podstawowa nr 3 w Otmuchowie
*Diecezjalna Szkoła Podstawowa w Nysie
*Szkoła Podstawowa nr 1 w Głuchołazach

Bardzo wysoki poziom sportowy zaprezentowała Szkoła Podstawowa w Otmuchowie gdzie trzon drużyny stanowili zawodnicy miejscowej drużyny koszykarskiej.
W swoim drugim meczu z zespołem z Nysy zdecydowanie zabrakło skuteczności i po dobrej pierwszej połowie w drugiej zdecydowanie odstawaliśmy od przeciwników.
Niestety tym razem musieliśmy uznać wyższyć rywali i zakończyliśmy rywalizację na 3 miejscu w powiecie!

SKŁAD DRUŻYNY : ŁUKASZ RACZYŃSKI, JAKUB MALARCZYK, HUBERT KOCUBA. BŁAŻEJ SZELĄG, JAKUB KAWKA, KONRAD SERFAIN, JAKUB MARLIKOWSKI, KONSTANTY KONDRATOWICZ, SZYMON SZOZDA, KSAWERY WITKOWSKI, KAMIL WOJTCZAK, MATEUSZ KOWALSKI

OPIEKUN : PAWEŁ PIERÓG

Wyciągamy wnioski do dalszej pracy i szykujemy się do kolejnych zawodów!

Gratulacje za walkę do samego końca dla naszych reprezentantów!

Przed nami finały powiatowe w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej (klasy 7-8)
Już jutro w Nysie swój turniej rozegrają chłopcy zaś w sobotę w Głuchołazach zobaczymy w akcji dziewczęta
Trzymamy kciuki, powodzenia!