MISTRZOSTWA GMINY W MINI-KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT!

18 Stycznia w Hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Mini-Koszykówce Dziewcząt w ramach Szkolnych Igrzysk Dzieci. Do startu w tych zawodach uprawnieni są uczniowie z rocznika 2007 i młodsi !

Do rywalizacji stanęły już tradycyjnie 3 reprezentacje : Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie ze względu na bardzo dobre przygotowanie zawodniczek trenujących na co dzień w klubie MUKS Chrobry Basket Głuchołazy!

Dziewczęta z naszej szkoły bardzo dobrze wypadły w meczu z PSP nr 2 wysoko wygrywając 32:10 !

Po bardzo zaciętym meczu z PSP nr 3 ostatecznie nasza reprezentacja ulega lepszym rywalkom. Wyniki meczu 16:13!

Ostatecznie nasze uczennice kończą turniej na 2 miejscu i uzyskują awans do zawodów powiatowych !

SKŁAD DRUŻYNY: ZUZANNA HOC, PAULINA GĄSIOREK, OLIMPIA BUCHCZYK, LENA OSIADŁY, NATALIA ALASIŃSKA, NIKOLA NYCZ, KAROLINA SZCZĘDZINA, WIKTORIA MAZUR, LILY LEJCZAK, KAROLINA ŁOJKO

OPIEKUNOWIE : IRENEUSZ KLIMECKI, JOANNA WALCZAK, MAŁGORZATA MARSZAŁEK

Tradycją staje się powoli loteria fantowa po zawodach! Tym razem szczęście dopisało naszej uczennicy i oprócz medalu to z hali wyszła również z nagrodą rzeczową !
Brawo Głuchołaski Szkolny Związek Sportowy za wspaniałą inicjatywę!

W tym tygodniu również kolejne emocje związane z najmłodszymi sportowcami ponieważ już w środę rywalizować będą dziewczynki, zaś w czwartek nasi chłopcy w Mistrzostwach Powiatu w "DWA OGNIE" !

Serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne dobre występy naszych uczniów!