9 stycznia na Hali Gminnego ośrodka sportu i rekreacji w Głuchołazach zagościł "szczypiorniak" !
Do rywalizacji w Mistrzostwach Powiatu Igrzysk młodzieży szkolnej w piłce ręcznej (7-8 klasy) stanęły 4 drużyny :
* Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie
* Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie
* Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie
Oraz w roli gospodarza turnieju
Szkoła Podstawowa nr 1 w Głuchołazach.

Jak tak zwykle w tej dyscyplinie sportu bywa emocji było co nie miara! Smiało mozna powiedzieć ze Nasi reprezentanci zostawili na boisku całe serce i walczyli w każdym meczu do ostatniego gwiazdka sędziego ! Na szczególną pochwałę zasługuje postawa bramkarza naszej drużyny oraz gra w obronie jaką prezentowaliśmy.
Ostatecznie po przegranych meczach ze szkołami z Nysy oraz zwycięstwie nad szkołą z Paczkowa zdobywamy 3 miejsce .

SKŁAD DRUŻYNY : Sebstian Wójcik (bramkarz) , Jakub Zachara, Patryk Olchawa, Bartosz Szeremeta, Natan Domański, Mateusz Sokołowski, Jakub Grabowiecki, Natan Czyżewski , Jakub Jurczyk, Kamil Broniarski, Kamil Rozkocha, Damian Jankowski

Opiekunowie : Paweł Pieróg, Ireneusz Klimecki

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunom! Życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!