Nowy rok rozpoczynamy od rywalizacji szkolnej w popularnego "zbijaka" wśród chłopców! Prawo startu w zawodach mają uczniowie urodzeni w rocznikach 2009 i młodszych.
Reprezentanci naszej szkoły poszli w ślady swoich koleżanek i nie pozostawili złudzeń rywalom .
Wygrane mecze z Szkołą Podstawową nr 2 oraz Szkołą Podstawowa nr 3 pozwoliły na zajęcie pierwszego miejsca i wywalczenie awansu do zawodów powiatowych które odbędą się już 22 stycznia!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia na kolejnych etapach rozgrywek !

Skład zwycięskiej drużyny : Kacper Skowroński, Kacper Bednarczyk, Jakub Marlikowski (kapitan) , Wojciech Grocholski, Bruno Mordarski, Wojciech Osiadły, Fabian Szeląg, Wojciech Szyszler, Igor Kulig, Igor Korczak, Artur Kulpa, Gracjan Dubaj
Opiekun: Paweł Pieróg

Przypominamy że już w najblizszy piątek w Głuchołazach nasi starsi uczniowie rywalizować będą w piłce ręcznej na etapie powiatowym za których również mocno trzymamy kciuki!