14 Grudnia w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej! W tych zawodach prawo do rywalizacji mają uczniowie urodzeni w latach 2005-2006 czyli aktualnie 7 i 8 klasy szkoły podstawowej.

Powoli można się przyzwyczajać że rywalizacja w rozgrywkach na tym etapie sprowadza się do meczów pomiędzy uczniami  Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 . Nasza reprezentacja rozpoczęła od meczu z zawodnikami "Dwójki". Już od pierwszych minut nie pozostawiliśmy rywalom złudzeń i cały mecz rozegrany został pod dyktando naszych uczniów! O wiele większych emocji dostarczył mecz z "Trójką" . Wyrównany poziom zarówno w ataku i obronie sprawił że ciężko było wyłonić zwycięzce. Dzięki przede wszystkim bardzo dobrej postawie w obornie nasza reprezntacja zwyciężyła 6:4 i jednocześnie wywalczyła awans do zawodów na szczeblu powiatowym!

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY:

Jakub Zachara, Patryk Olchawa, Natan Domański, Mateusz Sokołowski, Natan Czyżewski, Dawid Lejczak, Jakub Jurczyk, Kamil Rozkocha, Sebstian Wójcik (bramkarz)

Opiekunowie: Lesław Burza, Ireneusz Klimecki

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym który odbędzie się już w nowym roku - 8 stycznia w Nysie!