W niedzielny poranek najlepsi karatecy w województwie Opolskie spotkali się na Hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji aby wzięć udział w Finale Opolskiej Ligii Karate Tradycyjnego w Głuchołazach. Wśrod ogromu zawodników rywalizujących na matach nie sposób było nie zauważyć zawodników Akademii Karate w Głuchołazach oraz Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Głuchołazach którzy na co dzień uczęszczają do "Jedynki" .

Na szczególnych uznania zasługuje Bartek Zamojski

Podczas turnieju finałowego przeszedł najśmielsze oczekiwania i zdobył 3 puchary:
1- za zajęcie pierwszego miejsca podczas finału
2- jako najlepszy zawodnik z Głuchołaskiego klubu karate tradycyjnego w 2019r.
3- najlepszy zawodnik w swojej kategorii wiekowej podczas Opolskiej Ligii w Karate Tradycyjnym która odbyła się w 2019r

Wśród wśród wielu wyróżnionych z Głuchołaz znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

KONKURENCJA KATA
III Setlak Maciej - Młodzicy (9-7 kyu)
III miejsce Olchawa Patryk - Młodzicy (6-4 kyu)

KONKURENCJA KUMITE
I miejsce Olchawa Patryk - Młodzicy (6-4 kyu)

Ponadto w zawodach udział wzięli:
Pyrzyk Tomasz, Kalisz Zuzanna, Piotrowski Gracjan,  Łydka Oliwia, Wolak Milena, Pyrzyk Tymoteusz oraz wielu innych!

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów!