VIII Bieg Mikołajkowy w Kędzierzynie Koźlu za nami! Była to ostatnia impreza w tym roku kalendarzowym podczas której można było zobaczyć uczniów naszej szkoły trenujących  na codzień w  Juvenii Głuchołazy pod czujnym okiem trenerów Magdy, Leszka i Pawła. Inicjatywa tych zawodów od wielu lat przyciąga zawodników z kraju ponieważ część opłat za udział jest przeznaczona na cele charytatywne, zaś podczas samych zawodów wolontariusze orgniazują zbiórki dla potrzebujących. Jest to wspaniały aspekt wychowawczy poprzez połączenie sportu z pomaganiem innym!

Zawody są świetnym przerywnikiem w przygotwaniach do nadchodzącego sezonu, lecz nie przeszkadzało to aby zdobywać najwyższe laury!

Wśród najlepszych uczniów którzy stanęli na podium:

W kat. 3-4 kl.

1. Marta Szeremeta🥇

W kat. 7-8 kl.

2. Nikola Hyra🥈

Oprócz medalistów na starcie stanęło wielu uczniów naszej szkoły , m.in Maryla Królikowska, Mateusz Winiarski, Zosia Pabiś i wiele innych.

Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników i zachęcamy do dalszych treningów.
Przed lekkoatletami teraz długi okres żmudnych treningów z krótką przerwą na starty w zawodach halowych!