7 grudnia w Hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głuchołazach odbywały się zawody które zawsze budziły wśród nauczycieli, rodziców A przede wszystkim uczniów ogromne emocje!

Na starcie zawodów "Mały Olimpijczyk" czyli tak zwanych wyścigów rzędów stawiły 3 drużyny wśród chłopców i dziewcząt! Dwie reprezentancje z naszej szkoły oraz drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2!

Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana przez cały okres trwania zawodów! Niestety tym razem musieliśmy uznać wyższyość rywali którzy zwyciężyli zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców!

Skład drużyn stanowili

*wśród chłopców - Dawid Cempel, Wojciech Szyszler, Wojciech Osiadły, Wojciech Grocholski, Gracjan Piotrowski, Igor Korczak, Igor Kulig , Gracjan Dubaj, Paweł Hyra, Tymek Otta, Dominik Klimek, Robert Grubiak, Mikołaj Glegoła

*wśród dziewcząt - Gabrysia Toczek, Natalia Alasińska, Wolak Milena, Bukowiec Julia, Julia Matusz , Zuzanna Kalisz , Łydka Oliwia, Amelia Danicka , Kamila Walczak, Nicola Perewizna, Lena Zdunkiewicz

Nasze drużyny wywalczyły srebrne oraz brązowe medale w obu kategoriach !

Dla najmłodszych uczniów przewidziane są jeszcze w tym roku kalendarzowym zawody w tak zwane "Dwa Ognie", które odbędą się za dwa tygodnie!