Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Paweł Pieróg

30 Listopada na Hali Gminnego ośrodka sportu i rekreacji w Głuchołazach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej dziewcząt. Zawody organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej w których prawo startu mają roczniki 2006-2005!

Od zawsze wiadomo że piłka ręczna jest sportem który rozbudza ogromne emocje na każdym szczeblu rozgrywek! Nie inaczej było tym razem, gdyż nasze uczennice zostawiły mnóstwo serca na boisku i walczyły do ostatnich sekund każdego meczu.

Wśród rywalizujących zespołów pozwoliło to  reprezentacji naszej szkoły pod opieką Pani Joanny Walczak uplasowałać się na 3 miejscu ! W zawodach zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuchołazach, zaś na drugim miejscu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach!

Skład drużyny : Natalia Bromblik, Julia Kocuba, Patrycja Skrzypczak, Emilia Szeląg, Nikola Hyra, Amelia Aniołek, Doriana Kowalska, Kisiel Oliwia