Wybory już zakończone. Nauczyciel prowadzący - Pan Jarosław Dutka oraz komisja w składzie Aleksandra Gąsiorek, Bartosz Szeremeta i Amelia Buska wzorowo wywiązali się ze swoich obowiązków. Wyniki są następujące: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego jest Karol Topaczewski 8b z liczbą głosów 169. Zastępcy to: Dawid Lejczak z klasy 8a - 160 głosów oraz Amelia Aniołek z klasy 7b - 118 głosów. W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również członkowie, którymi zostali: Mikołaj Wolny z klasy 6e - 62 głosy, Weronika Prościak z klasy 8c - 59 głosów, Oliwia Szyrajew z klasy 4a - 49 głosów, Patryk Cygal z klasy 6d - 47 głosów, Konstanty Kondratowicz z klasy 6c - 47 głosów i Kacper Żurek z klasy 6b - również 47 głosów. Dziękujemy wszystkim za udział w wyborach, za odwagę uczestników, którzy musieli przedstawić w minutę swój program wyborczy oraz serdeczne gratulacje dla wygranych.

Amelia Buska, 8b