Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Paweł Pieróg
6 maja na trasach leśnych, parkach czy polach w cały województwie pod opieką swoich nauczycieli do rywalizacji sportowej stanęli uczniowie szkół podstawowych. 🙋‍♀️🙋‍♂️ 🏃‍♂️🏃‍♂️
Rywalizacja tym razem sprowadziła się do biegu on-line! Zawody polegały na przebiegnięciu określonego dystansu z aplikacją biegową dokonującą pomiaru czasu.
Na podstawie przesłanych wyników wyłoniono zwycięskie drużyny! 🏆🏆

Szkoła Podstawowa nr 1 w Głuchołazach reprezentowały w sumie 4 drużyny w różnych kategoriach!
W KATEGORII ROCZNIKÓW 2010 I MŁODSZYCH (Klasy 4 i młodsi)
Wśród DZIEWCZĄT nasze uczennice zajmowały:
7 miejsce - Oliwia K. (Klasa 4B)
10 miejsce - Marta S. (Klasa )
12 miejsce - Maryla K. (Klasa )
14 miejsce - Zofia P. (Klasa )
W sumie dziewczęta zgromadziły 44 punkty co pozwoliło na zajęcie....
2 MIEJSCA W WOJEWÓDZTWIE 🔥🥈🥈🥈🔥
(Tuż za koleżankami z Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach którą pozdrawiamy i gratulujemy zwycięstwa)

6 MIEJSCA W WOJEWÓDZTWIE 🔥🔥🤩🤩

W KATEGORII ROCZNIKÓW 2010 I MŁODZYCH (Klasy 4 i młodsi) wśród CHŁOPCÓW nasi uczniowie zajęli:
15 miejsce - Igor K. (klasa 4B)
31 miejsce - Wojciech O. (klasa 5A)
35 miejsce - Wojciech G. (Klasa )
35 miejsce - Igor K. (również klasa 4B)
Z dorobkiem 122.5 punkta uplasowali się na
7 MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE 🔥🔥🤩🤩
(Serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy chłopców z Gazetka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuchołazach którzy wywalczyli dla naszej gminy srebrne medale 🥈🥈)

W ostatniej kategorii jaką przedstawiamy startowali uczniowie ROCZNIKÓW 2009-2008 (Klasy 5-6)! Wśród chłopców nasza reprezentacja zajmowała następujące lokaty :
5 miejsce - Piotr T. (klasa 7B)
9 miejsce - Mateusz W. (Klasa 6D)
32 miejsce - Jakub K. (Klasa 6A)
38 miejsce - Maciej S. (Klasa 6C)
W sumie zgromadzili 84.5 punkta dzięki którym zajęli 4 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE! 🔥🔥🤩

Podsumowując występy naszych uczniów :
W czterech różnych kategoriach zajęli odpowiednio 7 miejsce , 6 miejsce , 4 miejsce oraz 2 miejsce!
Serdecznie gratulujemy występu naszym uczniom! Podziękowania w stronę nauczycieli i trenerów MULKS Juvenia Głuchołazy którzy tak wspaniale przygotowali młodzieży do tych wstępów (Brawo trenerzy Magda i Paweł)

Miejmy nadzieję że to nie były ostatnie zawody z kalendarza Szkolnego Związku sportowego w tym roku !