Za nami bardzo udana inauguracja sezonu lekkoatletycznego w wykonaniu części starszej grupy zawodników klubu MULKS Juvenia Głuchołazy!

Wśród startujących lekkoatletów z Głuchołaz pojawiło się dwóch uczniów naszej szkolnej społeczności trenujących na codzień pod okiem naszego nauczyciela Wychowania Fizycznego - Pana Pawła Pieróg.

29 kwietnia na kameralnym stadionie w malowniczej górskiej miejscowości jaką jest Lubawka padło  wiele wartościowych wyników!
Poniżej rezultaty uczniów "Jedynki"

JAKUB ZACHARA
*Pchnięcie kulą U16 (5kg) - 10.52m SB 🔥🔥
*Bieg na 600m - 1:37,54 PB 🔥🔥👏👏
(Rekord życiowy poprawiony o 10 sekund)

PATRYK OLCHAWA
*Pchnięcie kulą U16 (5kg) - 11.48m PB 🔥👏
(Rekord życiowy poprawiony o 1.5m)

Takie wyniki w pierwszym starcie napawają dużym optymizmem na sezon!
Serdecznie gratulujemy występu,
Jednocześnie trzymamy mocno kciuki za kolejne starty, które już w przyszłym tygodniu!

6 MAJA odbędą się Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych w formie on-line (rywalizacja szkolna)

8 MAJA odbędzie się Mityng Inauguracji sezonu w Opolu, gdzie zobaczymy w akcji wszystkich zawodników kategorii U18, U16 oraz U14! 🏃‍♂️🏃‍♂️ (rywalizacja klubowa)

Życzymy powodzenia, 😎😎

Przed nami mnóstwo  sportowych emocji w najbliższych tygodniach !