Marta Węgiel

Na początku marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia, w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas IV-VII. Dopiero teraz, pod koniec kwietnia dotarły do nas wyniki. Jednak warto było czekać, gdyż uczennica klasy IV b Maja Pióro zajęła bardzo wysokie, 5 miejsce w kraju. Brawo Maja!!!  Tylko 2 punkty mniej od Mai i 6 miejsce zdobyła uczennica klasy VI b - Zuzanna Alich. Brawo Zuzia!!!

W nagrodę dziewczyny otrzymają dyplomy Mistrza Logicznego Myślenia, a Maja dodatkowo książkę.

Kolejnymi laureatami konkursu zostali Wiktoria Bulewicz - kl. IVc i Bartosz Zamojski - kl.VIc, którzy podzielili się 12 miejscem i otrzymają dyplom Eksperta Logicznego Myślenia.

Jesteśmy dumni nie tylko z laureatów, ale również z pozostałych uczestników, ponieważ na ponad tysiąc uczestników zajęli miejsca:

Milena Ptak             17

Martyna Powirska   18

Artur Staliś              23

Tymoteusz Wantuch   26

Marcel Kotula            28

Mateusz Winiarski     29

Maja Zylińska            35

Paulina Kowalska      35

Wszyscy uczniowie, którzy łamali głowy nad zadaniami, otrzymają od organizatora  dyplom uznania.

Serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz obraz źródłowy