Joanna Barczewska

We wtorek rozpoczęliśmy cykl zajęć związanych z bezpieczeństwem w sieci. Poza lekcjami uczestniczymy w inicjatywach zewnętrznych. Obchody Światowego Dnia Internetu oficjalnie rozpoczęło Polskie Centrum Programu Safer Internet, dbi.pl, a dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w doskonałej konferencji Asów Internetu org. przez Fundację Szkoła w Klasą i google. Uczniowie obejrzeli ciekawe prelekcje, dotyczące Rozsądku, Uważności, Siły, Życzliwości i Odwagi, a zaproponowane aktywności pokazały nam, że wielu z nas napotyka podobne zagrożenia w sieci. Pomysły proponowane przez organizatorów będziemy doskonalić m.in. z grą Interlandia. Mamy już pierwszego Asa Internetu :) Brawo Tymek! Teraz Wy! Do dzieła!