Monika Kwit
Kategoria:

 

Jak co roku,  reprezentacja Grupy Teatralnej „Fantazja” z ogromną przyjemnością odwiedziła swoją najmłodszą widownię w Głuchołazach.  Spragnioną artystycznych wrażeń  nie mniej,  niż niejeden dorosły.

Maluchy prezentowały pełen profesjonalizm na widowni,  wpatrzone w młodych aktorów z maksymalnym skupieniem. Były tak słodkie, że nasze dziewczęta nie mogły się z nimi rozstać :)

Monika Kwit
Kategoria:

       Małą tradycją stały się już wiosenne odwiedziny członków naszej szkolnej grupy teatralnej „Fantazja” w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Głuchołazach. Spotyka nas tam zawsze niezwykle serdeczne przyjęcie i słodkie „małe co nieco” :) Tym  razem mali widzowie w różnym wieku  zobaczyli kilka wierszy  inscenizowanych  w ekspresyjny sposób przez  Nicolę z 5c, Wiktorię i Maję z 5a oraz Amelię i Mateusza z 6b. Nasi aktorzy od początku mieli wspaniały kontakt z „publicznością” - w tym dniu wyjątkowo grzeczną i spragnioną artystycznych wrażeń. Uściskom i „przytulaskom” po występie nie  było końca, co zresztą widać na złączonym obrazku poniżej  :)

 

Monika Kwit
Kategoria:

 

Miło nam donieść, iż w gronie laureatów miejsko-gminnych eliminacji 64 OKR  znależli się, jak zwykle,  uczniowie naszej szkoły. Zajęli wszystkie miejsca na  podium! Długie i żmudne przygotowania dały fantastyczny efekt. Oto szczegółowe wyniki: 

 

W kategorii klas 1 - 6 szkoły podstawowej:

 

I NAGRODA - Nicola Stecko, 5c

II NAGRODA - Maryla Królikowska, 2c oraz Wiktoria Kozicka, 5a

III  NAGRODA - Julia Matusz,  3b  oraz Maja Łukaszów, 2c 

WYRÓŻNIENIE: Milena Ptak, 2c

 

W kategorii klas 7, 8 i gimnazjum:

WYRÓŻNIENIE - Amelia Buska

Amelka będzie reprezentowała naszą szkołę na eliminacjach powiatowtch w Nysie. Życzymy jej powodzenia!

 

Gratulujemy również i tym podopiecznym koła teatralno-recytatorskiego, których komisja w tym roku nie doceniła.