Agnieszka Birecka
Kategoria:

Uczniowie uczestniczący w zajęciach programowania po angielsku mieli okazjię wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Budowali własne tory przeszkód a następnie - co było o wiele trudniejsze - pisali taki program dla mBota, aby samodzielnie przejechał wyznaczoną trasę. Uczniowie poradzili sobie fantastycznie.

Agnieszka Birecka
Kategoria:

Pierwsze zajęcia z programowania dla klas 4 i 5. Uczniowie rozwijają równocześnie kompetencje programistyczne oraz językowe - niesamowicie pożądane umiejętności na dzisiejszym rynku. Radzili sobie fantastycznie!

Agnieszka Birecka
Kategoria:

   

Uczniowie klas 4 i 5 mają za sobą pierwsze zajęcia z programowania animacji z wykorzystaniem płytki LED Matrix. Na zajęciach poznawali zastosowanie takiej płytki w życiu codziennym.

 

 

 

Agnieszka Birecka
Kategoria:

Uczniowie klasy 4 brali udział w zintegrowanych zajęciach z programowania: połączyliśmy myzykę i angielski z robotami. Dzieci najpierw musiały odczytać wartości nut zapisanych na pięciolinii po to, aby zaprogramować słynną kolędę We wish you a Merry Christmas tak. Dzięki temu nasze mBoty nam ją pięknie "wyśpiewały" :)