Joanna Barczewska

Zapraszamy do obejrzenia piątego filmiku tropicieli - ostatniego w tym roku szkolnym. Podsumowanie programu i naszego projektu zostało przełożone przez organizatorów na październik, więc jeszcze się spotkamy! Zaglądajcie na nasz padlet. Wesołych wakacji!!!

Piotr Kędroń

Drodzy Uczniowie, Rodzice, zgodnie z wytycznymi MEN i MZ nie możemy w tym roku spotkać się z Wami na uroczystym apelu. Ale i tak spotkamy się... na pierwszym w historii zakończeniu zajęć dydaktycznych online! Jest to duże wyzwanie ;-)
Wydane zalecenia nie pozwalają na spotkania całych klas z wychowawcami. A nam zależy na waszym bezpieczeństwie, stąd przygotowaliśmy możliwość osobistego odebrania świadectwa od wychowawcy.

Szczegóły w zakładce Informacje

.

Joanna Barczewska

W czerwcu reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie matematycznym Panda. Uczniowie zmagali się zdalnie z zadaniami konkursowymi i uzyskali bardzo wysokie wyniki ;) Najlepszy wynik i tytuł laureata uzyskał Konstanty Kondratowicz z klasy 6c, a wyróżnienia zdobyli Tomasz Gądek 5e i Ania Kondratowicz 5b. Gratulujemy! Bardzo wysokie wyniki uzyskali również Bartosz Zamojski 5c, Patryk Stadnik 6c i Franek Gola 5b. Brawo! Dyplomy i słodkie co nieco, będziecie mogli odebrać w sekretariacie ;)