im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
Beata Mazepa

Szkieletowe konstrukcje – budowa szkieletów brył z wykorzystaniem różnych materiałów, które poznaliśmy na ostatnich lekcjach matematyki. Świetna nauka przez zabawę uczniów klasy VI w ramach projektu (Nie)zwykła matematyka.

Jolanta Kowalik-Kulig

Dojrzałe kompozycje plastyczne w duszy młodej artystki - uczennicy klasy 7c.

Jolanta Kowalik-Kulig

Poniżej najciekawsze prace plastyczne.

Nagrodzeni uczniowie:

Nycz Ilona kl. 4a

Konończuk Julia kl.4a

Hływa Antonina kl.4a

Wolak Alicja kl.4b

Filipowicz Filip kl.5a

Grabań Jagoda kl.5a

Płazak Maja kl.5a

Kocoń Julia kl.5c

Ostrowska Natalia kl.7a

Jamróz Natalia kl.6b

Korczak Igor kl.7b

Będzmirowski Filip kl.7b

Bruzi Martyna kl.7c

Ptak Milena kl.7c

Gratulujemy!

Beata Mazepa
Szkolny turniej wiedzy matematycznej "Jeden z dziesięciu" w ramach projektu (Nie)zwykła matematyka.
Podczas tego wydarzenia uczniowie z klas 5 -8 musieli zmierzyć się z pytaniami z zakresu matematyki, co nie było łatwym zadaniem. Pojawiły się zagadnienia z zakresu geometrii, figur płaskich i ich własności. Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim uczestnikom. Poziom trudności cały czas wzrastał, a do wielkiego finału dotarło kilkoro uczniów. Wszystkim uczestnikom należy pogratulować dobrego, matematycznego myślenia.
Jolanta Kowalik-Kulig

Sen – kolorowy lub czarno – biały, piękny lub brzydki, miły lub straszny, taki, który pamiętamy długo i taki, o którym zapominamy po przebudzeniu. We śnie możemy latać, przechodzić przez ściany, podróżować na Księżyc, chodzić po wodzie, być poszukiwaczem skarbów, kowbojem lub księżniczką – możemy być kim chcemy!! Sen może być konkretnym wydarzeniem lub całkowitą abstrakcją. Może być wspomnieniem lub wizją przyszłości, nawet tej najbardziej odległej.

Podziel się z nami swoimi snami.

Narysuj, wyklej, namaluj, stwórz swoje senne wyobrażenie.

Format: dowolny

Technika: dowolna

Pracę należy dostarczyć do p. Jolanty Kowalik-Kulig lub p. Karoliny Tomaszewskiej do 24 maja 2024 r.

Zapraszamy!