Joanna Barczewska

12 i 13 marca, z okazji Dnia Matematyki, uczniowie klas 1-3 wzięli udział w evencie matematycznym. Uczniowie: ważyli, liczyli, mierzyli, odliczali, rzucali, zapamiętywali, odczytywali, kodowali i kolorowali :) Wszyscy wykonali zadania prawidłowo i z wielkim zaangażowaniem. Aktywności przygotowali starsi koledzy z klasy 5a, uczestnicy projektu „Na tropach matematyki”.  Gratulujemy młodszym kolegom i koleżankom świetnych wyników :)

Galeria klasy 1

Galeria klasy 2

Galeria klasy 3

Joanna Barczewska

Ten dzień uczniowie spędzili bardzo aktywnie. Spacerem udaliśmy się do Klubu Karate Ronin. Tam wzięliśmy udział w ciekawym treningu i sportowych aktywnościach. Ćwiczenia wykonane w parach sprawiły uczniom wielką frajdę. Po treningu udaliśmy się na posiłek i relaks.

Joanna Barczewska

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. Przybyłych powitają bajkowe postaci, w które wcielą się nasi uczniowie. Zwiedzając szkołę, mali goście, będą mogli wziąć udział w różnych zaczarowanych aktywnościach. Do zobaczenia 23 marca 😊

Joanna Barczewska

6 grudnia w Mikołajki nasza klasa brała udział w zajęciach dekorowania pierników i malowania świątecznych figurek gipsowych. Nie obyło się również bez spotkania z Mikołajem i wręczenia paczek. To był naprawdę udany dzień.

Joanna Barczewska

Za nami kolejna edycja konkursu recytatorskiego "Opowiedział dzięcioł sowie". Reprezentanci klas 1-3 wyrecytowali wiersze o tematyce jesiennej. Każdy występ kończył się gromkimi brawami. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy udanego występu!!!

Wybór zwycięzcy nie był łatwy. Po naradzie jury zdecydowało: 1 miejsce Magdalena Olszyna, 2 miejsce Liliana Grabowska, 3 miejsce Hanna Pióro. Gratulujemy!

Joanna Barczewska

W klasie 3a poraz kolejny zorganizowaliśmy wspólne "Śniadanie daje moc", dzięki któremu miło spędziliśmy czas. Przy wspólnym stole posiłek zawsze smakuje lepiej.

Joanna Barczewska

Uczniowie klas 2a, 2b i 3a uczestniczyli w warsztatach myślenia wizualnego "Ortografia z mazakiem" z Panią Ulą Lizak. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę ortograficzną. 😘

Jolanta Kowalik-Kulig

,,Kto je owoce, kto je warzywa, ten nigdy chory nie bywa’’- pod tym hasłem odbyły się zajęcia otwarte z dziećmi przedszkolnymi z PP1, PP2 i przedszkola ,,Puchatek’’. Miło nam było bawić się z Wami.