Piotr Kędroń

Od poniedziałku będą publikowane próbne arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

• 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – język angielski

Na stronie internetowej szkoły w zakładce e-learning będzie znajdował się odnośnik – egzamin próbny, gdzie umieścimy plik edytowalny dla każdego ucznia, w który będzie można wpisywać odpowiedzi oraz przekierowanie na strony OKE, skąd uczniowie pobiorą arkusze.