25 stycznia w Hali Sportowej Gminnego ośrodka sportu i rekreacji w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Mini-koszykówce chłopców.

Tradycyjnie już jak to w halowych sportach drużynowych do rywalizji stają reprezentacje z trzech szkół:
*Publicznej Szkoły podstawowej nr 2
*Publicznej Szkoły podstawowej nr 3
* oraz dwie reprezentacje z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 - drużyna zielona oraz czerwona!

Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym" . Wszystkie mecze dostarczyły wiele emocji zaś wyniki każdego spotkania świadczyły o wyrównanym poziomie wśród chłopców.

Ostatecznie reprezentacja czerwona z naszej szkoły plasuje się na 4 miejscu, zaś drużyna zielona ZWYCIĘŻA w turnieju i uzyskuje przepustkę do udziału w turnieju powiatowym !

SKŁAD DRUŻYNY CZERWONEJ: FABIAN ŁOJKO, KACPER SKOWROŃSKI, SEBASTIAN RATAJCZYK, KACPER LEJKOWSKI, PATRYK BĘBENEK, KACPER ŻUREK, KACPER IWANOWICZ, KONRAD PIOTROWSKI, OLIWIER BIAS

SKŁAD DRUŻYNY ZIELONEJ: HUBERT KOCUBA, FILIP SZYKUŁA, ŁUKASZ RACZYŃSKI, JAKUB MALARCZYK, KONSTANTY KONDRATOWICZ, MIKOŁAJ WOLNY, SZYMON SZOZDA, KOWALCZYK MATEUSZ, KAMIL WOJTCZAK, KACPER NOWAK

OPIEKUNOWIE: IRENEUSZ KLIMECKI, MAŁGORZATA MARSZAŁEK

Serdecznie gratulacje dla naszych uczniów oraz opiekunów,
Trzymamy kciuki za występ w etapie powiatowym który już 6 lutego w Otmuchowie!

Powodzenia