MISTRZOSTWA POWIATU W "DWA OGNIE"

Za nami dwa dni pełne sportowych emocji! 22 i 23 stycznia w Hali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie odbywały się Mistrzostwa Powiatu w popularnego zbijaka.
Zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt do rywalizacji najlepszych w powiecie Nyskim stanęło 5 reprezentacji (z Głuchołaz, Nysy, Paczkowa, Skoroszyc, Sidziny)

Zacznijmy od dziewcząt które po losowaniu grup trafiły na pierwsze trudności jakim były pojedynki z faworytami turnieju...
Bardzo zacięte mecze i kawał serca którego zostawiły nasze reprezentantki na boisku niestety nie wystarczył aby przebrnąć przez fazę grupową i zameldować się w pół-finałach. Ostatecznie plasujemy się na 5 pozycji w powiecie i odpadamy z dalszej rywalizacji wśród dziewcząt

SKŁAD REPREZENTANCJI DZIEWCZĄT:

NATALIA ALASIŃSKA, OLIWIA SZYRAJEW, ZUZANNA KALISZ, ZUZANNA TULIN, JULIA DANICKA, JULIA MATUSZ, OLIWIA ŁYDKA, MILENA WOLAK, PAULINA DURAJ, MAGDALENA CZAK, MALWINA WĄSIEL, ANNA NIEŚCIOR

OPIEKUN: MAŁGORZATA MARSZAŁEK

Następnego dnia do gry stanęli chłopcy którzy bardzo chcieli udowodnić swoją wartość! Udaje się przebrnąć przez eliminacje, lecz po bardzo wyrównanym pojedynku gdzie o zwycięstwie zadecydowało jedno zbicie, przegrywamy mecz pół-finałowy i kończymy rywalizację na 3 miejscu w powiecie również odpadają z dalszej rywalizacji!

SKŁAD REPREZETNACJI CHŁOPCÓW:

WOJCIECH OSIADŁY, WOJCIECH SZYSZLER, WOJCIECH GROCHOLSKI, DAWID CEMPEL, GRACJAN DUBAJ, IGOR KORCZAK, JAKUB MARLIKOWSKI, JAKUB SKOWROŃSKI, KACPER BEDNARCZYK, BRUNO MORDARSKI, FABIAN SZELĄG

OPIEKUN : PAWEŁ PIERÓG

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym najmłodszym reprezentantom za niesamowitą walkę! Życzymy powodzenia w przyszłości !

Przed nami teraz rywalizacja w koszykówce chłopców już w najbliższą sobotę!
Powodzenia panowie