Uczniowie uwielbiają wykorzystywać na lekcjach nowoczesną technologię. Dlatego też mieli okazj korzystać z ciekawej platformy, która integrowała ich poczynania na tabletach/telefonach z tym, co pojawiało się na monitorze. Dzięki temu uczniowie mogli szybko przedstawiać swoje odpowiedzi w ramach burzy mózgów na temat "Hobbies and interests" oraz grupować wyrazy przygotowane na podstawie bieżących tematów lekcyjnych (grając jednocześnie w grę).
Niemniej jednak chyba największym zainteresowaniem cieszył się quiz, który w oparciu o przerabiane zaganienia uczniowie przygotowywali w grupach, tworząc pytania i 4 opcje odpowiedzi. Wszystkie pomysły zostały przeniesione do programu, dzięki czemu już nie tylko przy monitorze interaktywnym, ale każdy na swoim urządzeniu mógł ów quiz rozwiązywać, zdobywając punkty dla swojej drużyny.
Część druga zdjęć już niebawem :)